Strona główna → O Nas

Dr Barbara Bartosz

Lekarz dentysta, specjalista pierwszego stopnia stomatologii ogólnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 1993 prowadzę prywatną praktykę w Kaliszu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje oraz umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych kongresach, szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez największe światowe autorytety w Polsce oraz za granicą.

Stosuję tylko bezpieczne technologie oraz przebadane klinicznie narzędzia i preparaty najwyższej jakości, posiadające niezbędne certyfikaty i rejestrację, produkowane przez wiodące na rynkach światowych firmy, gwarantując pacjentom najlepszy efekt oraz maksymalne bezpieczeństwo. Śledząc rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej oraz medycyny anti-aging na bieżąco poszerzam swoją ofertę o osiągnięcia współczesnej medycyny i innowacyjne rozwiązania. Ogromną wagę przykładam do bezpieczeństwa i efektywności każdej nowej procedury wprowadzanej do oferty Estimed.

Wieloletnie doświadczenie w zabiegowej dziedzinie medycyny jaką jest stomatologia znajduje odzwierciedlenie w precyzji przeprowadzanych przeze mnie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Moja znajomość anatomii oraz lata pracy z igłą w ręku są atutem w codziennej praktyce i przekładają się na zadowolenie pacjentów z efektów leczenia.

Każdy wymagający tego zabieg może zostać wykonany w skutecznym i głębokim znieczuleniu stomatologicznym, poprawiając tym samym samopoczucie pacjenta i zwiększając jego komfort.

 

Dr Bogusław Bartosz

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, wieloletni staż zawodowy.

  • Studia Medyczne 1981-1986 Akademia Medyczna w Poznaniu
  • Zatrudnienie 1987-2000 Odział Ortopedyczny WSZ w Kaliszu
  • I stopień specjalizacji 1991 Akademia Medyczna w Poznaniu
  • II stopień specjalizacji 1999 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowowego Warszawa (egzamin zdany z wyróżnieniem)
  • 2002-2020 Odział Ortopedyczny Pleszewskiego Centrum Medycznego
  • Obecnie Prywatna Praktyka Lekarska

KONTAKT Z NAMI

(+48) 605 410 290


Zapisz się